İngiltere’de Limited Şirket Kurmak

Düşünün şimdi! Londra! Hayaller ve özgürlükler şehri. Ticaret başkentlerinden biri. Prestijli işlere imza atılan bir metropol.
Peki uzak diye size, orada bir işiniz olamaz mı? Ne? İngiltereye hiç gitmediniz mi? Hatta turist vizeniz bile mi yok? Bunların hepsi önemsiz.

Londra’da bir şirketiniz olabilir! Hem de vergi muafiyetiyle! E-İngiltere ile mümkün!

Şirket kurmak, çalışır hale getirmek. Düşününce ne zor değil mi? İngiltere’de yaşamıyorsunuz bir de üstelik. Nasıl yapılır ki, nereye gidilir. Bu süreç zorlayıcı olabilir Birleşik Krallık’ta yaşamıyorsanız.

Uzaktan uzağa olur mu ki bu ilişki, yürür mü ki diye düşündüğünüzü biliyoruz. Bilmenizi isteriz ki İngiltere uzaktan şirket kurup yönetebileceğiniz en kolay ülkelerden.

Teknolojinin gelişmesi ile aslında artık dünya küçülüyor. Giderek bir dijital devrim yaşanıyor ve İngiltere buna ayak uyduran ülkelerden biri. Türkiye’de bireysel girişimci olabilirsiniz ya da bir şirket sahibi. Peki işinizi global bir şirkete dönüştürmek, prestijinizi artırmak istemez misiniz? Üstelik kaybettiğiniz bir müşteriniz de olmayacak emin olun. Aksine büyümenizi izleyen müşterileriniz sizinle daha derin bağlar kuracak.

Sizinle yola çıktığımızda, birkaç gün içinde 9 farklı para biriminde banka hesabı olan; bununla birlikte tüm para birimleri ile ödeme alabilen, İngiliz yasaları ile korunan bir şirket haline geleceksiniz.

İnandırıcı gelmiyor değil mi?

Birleşik Krallık’ta Limited Şirket Kurmak

Birleşik Krallık ticaret kanunu uyarınca, şirket kuran kişiler Birleşik Krallık sınırlarında yaşaması gerekmiyor. İhtiyacımız olan bir kaç şey var. 18 yaşını doldurmuş olmanız ve pasaportunuz. Pasaportunuz yok mu? Olsun! Kimliğiniz de yeterli.

Şirket sahibi olarak Birleşik Krallıkta olmamanız bir sorun değil. Hatta olacaksa çalışanlarınız, onlar da Birleşik Krallık’ta olmak zorunda değil. Fakat şirketiniz Birleşik Krallık’ta olmalıdır. Tam da bu noktada el ele veriyoruz!

Birlikte yapabileceklerimize inanamayacaksınız!

Şirket Resmi Adresi

Birlikte yola çıktığımız bir çok şirket sahibiyle ahenkli çalışmalar sergiliyoruz.
Öncelikle şirketiniz için resmi adres tahsisini E-İngiltere olarak üstleniyoruz. Bu adres yasal olarak şirketinizin var olduğu adres anlamına geliyor.
Üstelik tahsisi yapılan bu adresler Londra’nın bir kıyısında da olmuyor. Londra’nın en prestijli iş merkezi olan Zone 1 içinde.
Şirketinize gelen postalar ne mi olacak? Elbette size ulaşacaklar.

Bu serüvene bizimle başlayın! Üstelik en iyi fiyat ve içerik garantisi sağlarken 12'ye kadar taksit imkanı da sunmaktayız!

Şirket Kurulum Paketimizi, hizmetlerimizi web sitemizden inceleyebilir ve tüm diğer merak ettiğiniz hususlar için detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

E-İngiltere

Bizimle birlikte yürüyün ve büyüyün! Birkaç gün içinde Londra’da şirketiniz, vergi muafiyetiniz ve global müşterileriniz olsun.

Bizimle birlikte yürüyün ve büyüyün! Birkaç gün içinde Londra’da şirketiniz, vergi muafiyetiniz ve global müşterileriniz olsun.